Templates by BIGtheme NET
Don't Miss
Home » e-porady prawne » Podpisz PETYCJĘ „STOP fałszywym psychologom”

Podpisz PETYCJĘ „STOP fałszywym psychologom”

Obecnie w Polsce nagminnie spotyka się nierzetelnych psychologów, od których zależą ludzkie losy. Najwyższy czas zmienić ten stan rzeczy.

„Psycholog w swojej pracy z dzieckiem wkracza w świat jego psychiki – delikatnej i nie w pełni jeszcze ukształtowanej. Negatywnych konsekwencji niewłaściwego postępowania psychologa nie można więc przewidzieć, choć skutki te mogą być nieodwracalne. Od psychologów powinno się więc wymagać szczególnych kwalifikacji, osiągniętych w drodze specjalizacji, tak jak od lekarzy.” – Rzecznik Praw Dziecka – dnia 15 października 2012 roku – znak ZEW/071/21-2/2012/ZA

Podpisz PETYCJĘ „STOP fałszywym psychologom” dla swojego dobra, dla bezpieczeństwa swoich najbliższych, dla dobra twojej rodziny, a przede wszystkim dla dobra małoletnich dzieci!

About e-porady prawne

e-porady prawne
Specjalizacja w sporządzaniu pism , urzędowych, sadowych k.p.c , Udzielanie ,nieodpłatnych porad prawnych . Za sobą wygrane 4 rozprawy w Sądzie Rodzinnym O min, Ustalenia Ojcostwa nad małoletnim dzieckiem , O uznanie nazwiska małoletniemu dziecku , O alimenty Oraz ustalenie kontaktów z małoletnim dzieckiem .
GotLink.pl

© Copyright 2017, All Rights Reserved